Metsavana

al. 279 3,200 

Puhasta

Kirjeldus

Viljandimaa metsades on sellised kus poisid lendavad

Printing and framing

RAAMIMISE PROTSESS

Wall Art Print on fotokunsti kõrgeim klass ja sisustuse efektne element. Iga raam valmistatakse käsitsi just konkreetsele pildile, siinsamas Tallinnas. Raam on klassikalise kandilise kujuga ja saadaval valge või mustana. Leian, et selline kunst peab olema perfektselt vormistatud ja korralikult kaitstud, seetõttu ongi igal pildil UV-kiirgust blokeeriv ja peegeldusvaba muuseumiklaas. Sul jääb üle see vaid seinale riputada.

 

CLASSIC RAAMID

Väiksed prindid on raamitud klassikalise raamiga mis jookseb ümber foto ja annab sellele esiletõstetud välimuse.

 

SHADOW BOX RAAMID

Pakume premium shadow box raame keskmisele, suurele ja ekstra suurele prindile. Shadow box raamid lisavad kunsti ja klaasi vahele sügavust ning võimendavad sünergiat. See on üks kaunimaid raamimise viise ning on eelistatud kunstigaleriide ja disainerite poolt.

Shipping

Enamasti võtab piltide valmimine paar päeva. Kiirematel perioodidel, nt jõulud, võib minna 1-2 nädalat. Üldjuhul toimetab pildi kätte kuller, aga pole ka harvad need korrad kui ukse taha ilmub Vanaisa ise ja räägib sulle pildi üleandmisel vahva loo Sinu valitud pildist.

TAGASTUSED

Iga pilt on prinditud just Sinu valitud suuruses ja Sulle sobivat värvi raamiga. Seetõttu me ei aktsepteeri piltide tagastusi ega vahetusi. Kui Su valitud kunstiteos jõuab Sinuni viga saanuna, siis palun anna meile sellest teada ja me asendame selle uuega.

Tagasiside

May 5, 2022 Maria
Tellisime kontorisse professionaalselt raamitud pildid. Kogu projekti vältel oli kommunikatsioon kiire ja arusaadav ning pildid jõudsid õigeaegselt seinasid kaunistama.
Nüüd ainult vaatame ja imetleme!
Hindas toodet
August 14, 2022 Martin
Olen Otepää voodilinadega väga rahul! Visuaalselt sobivad mu koju hästi ja tekitavad hea tunde. Materjali kiidan ka - mõnus smooth!
Hindas toodet
January 5, 2021 Joel
Väga ilusa pildiga voodipesud, mis on pehmemad kui Corgi kutsikas kõhu alt. Otepää(kodu) endaga alati kaasas, ükskõik kuhu lähen. Viie tärni skaalal, 6 tärni tooted. Holy shit, thats some good shit!
Hindas toodet
September 10, 2021 Raiko
Arvad, et best off kunst ja trükikvaliteedi olümpos on kuskil üüber-peenete galeriide seinal ja neid ostes maksa end ogaraks Newsflash - ei ole nii! HSM by Vanaisa fotod on top notch, 7-tärni tooted, 5-palli skaalal. Ise ostsin, ise tean mis räägin ja julgen soovitada.
Hindas toodet
Juuni 6, 2020 Karl-Martin
Otepää linad on by far mu lemmikud, phemed ka pärast mitmeid pesukordi ja erinevalt enamus poest leitavast ei lähe ka topiliseks, hotel quality, 5 stars! Holy Shit, I’m loving it!
Hindas toodet
September 22, 2020 Anna-Liisa
Vanaisa raamat on mu lemmikute riiulil. Viib mind seiklema ja pakub silmale nii palju nauditavat. Ma ei tea, kuidas sa neid pilte teed, aga tee palun edasi!
Hindas toodet
0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi
      Apply Coupon